Schuldeisers van de half februari failliet verklaarde Thieme-ondernemingen moeten 5 procent vergoeding betalen over de waarde van hun eigendommen die ze terug willen halen. Ze ontvingen een brief van Troostwijk Waardering en Advies, dat de afhandeling van deze goederen afhandelt in opdracht van curator mr. W.J.P Jongepier (Boekel de Nerée):
“In opdracht van de curator wordt u een bedrag in rekening gebracht, ter dekking van de door de boedel te maken kosten bij uitlevering. Dit bedrag zal 5% van de inkoopwaarde van de te retourneren goederen bedragen. Om direct tot uitlevering over te kunnen gaan, zal deze factuur telefonisch of contant, dan wel per pin voldaan dienen te worden.”
Een van de schuldeisers verklaart (anoniem, naam bekend bij EBb): ‘Ik ben de regeling van 5% betalen nog niet eerder tegengekomen. Maar het zal wel te maken hebben met de lege boedels. Dan is er zelfs geen geld meer om de curator te betalen.’
Geef een reactie