Boekdrukkunst

Fokke & Sukke canon

Bigger than you think

Campagne “Print Powers America”

 

Druk plaat

_ G. Hamilton IV - 'If I possessed a printing press...' (1957)

GreatBookRobbery

Oude boeken geroofd

Lees meer

Begin maart is De Grafische Vakpers van start gegaan – een nieuw initiatief van Alex Kunst en Ed Boogaard.

Nieuwe artikelen verschijnen nu eerst op ons portal voor onafhankelijke vakinformatie. Meld je aan en bouw mee aan het platform.

3 maart, 2010, 10:07 pm | -

Drukkers met verkiezingsuitslag

In Amsterdam rolde op deze verkiezingsdag al vroeg een spoedklusje van de persen. Op de stembiljetten in Amsterdam Zuid Oost bleek de naam van VVD-lijstduwer Eric van der Burg te ontbreken. Het is nog een raadsel hoe dit heeft kunnen gebeuren, schrijft dagblad De Pers: ‘De naam stond wel op de drukproeven‘.

Ook in Zevenaar en Nijkerk ging het mis, meldt Omroep Gelderland: ‘In Zevenaar waren op twee stembureaus zo’n 400 verkeerde stembiljetten in omloop. Ze waren bedoeld voor de gemeente Wageningen. In Nijkerk kwam een klein aantal stembiljetten terecht van de gemeente Teylingen. De drukker onderzoekt of er sprake was van een drukfout of dat er bij het sorteren iets is misgegaan.’

Geef een reactie

Je kan deze HTML-tags gebruiken

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

#PastPrintFuture

Over 25 jaar digitaal drukken

Radiografisch

podcast Grafische Gesprekken

Ja Sticker

Branche lanceert ‘Zetjebrievenbusopgroen’

Graphic Means

Documentaire 'Graphic Means' (2017): hoe het grafische proces van ontwerp tot publicatie verliep toen er nog geen computers bestonden.

Klik op de afbeelding voor de trailer.

Herdruk

"Na veertig jaar is op veler verzoek het zeldzame en hoog gewaardeerde NUMMER 6 van FURORE herdrukt"

#happydrupa

The 'happy drupa' Playmobil figurines were a souvenir from drupa 1982. In 2016, they revisited Düsseldorf to touch the future. Ed Boogaard managed to capture some of their #happydrupa highlights.